Password reset b1+, czyli podręcznik, dzięki któremu nauczysz się języka angielskiego!

ByDaniel

Password reset b1+, czyli podręcznik, dzięki któremu nauczysz się języka angielskiego!

Password reset b1+ (kup już dziś, szybka wysyłka!)+”, czyli podręcznik, który przygotuje Cię do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym!

Password reset b1+” to nowoczesny podręcznik przeznaczony do nauki języka angielskiego w szkołach ponadpodstawowych, którego autorami są Lynda Edwards oraz Marta Rosińska. Publikacja wydana została w 2020 roku przez Wydawnictwo Macmillan.

Podręcznik ten wyróżnia się na tle innych publikacji tego typu, które dostępne są na rynku między innymi tym, że:

– treść publikacji została dostosowana do nowej podstawy programowej,

– autorzy podręcznika umieścili w nim dużą liczbę zadań, które zwracają uwagę młodzieży na najczęściej popełniane przez nich błędy podczas nauki języka angielskiego,

– uczniowie znajdą w publikacji zadania polegające na tłumaczeniu tekstów,

– oraz tym, że podręcznik daje młodzieży możliwość systematycznego przygotowania się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Jeżeli poszukujesz nowoczesnego podręcznika do nauki języka angielskiego, która sprawi, że nauka będzie nie tylko prosta, ale również przyjemna to nie czekaj i sięgnij już teraz po tę książkę!

Wydawnictwo Macmillan – szkockie wydawnictwo, którego publikacje są uwielbiane zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli!

W 1843 roku Daniel Macmillan oraz Alexander Macmillan założyli w Szkocji jedno z najbardziej znanych dzisiaj wydawnictw, czyli Wydawnictwo Macmillan. To szkockie przedsiębiorstwo wydało między innymi takie serie jak: “New Voices”, “Interface”, “Voices”, “Gateway Plus”, “New Hot Spot”, “Bugs World”, “English Quest”, “Footprints”, “Tiger” oraz  “Tempo”. Firma, której publikacje są uwielbiane zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli na całym świecie, zajmuje się głównie wydawaniem: zeszytów ćwiczeń, podręczników szkolnych oraz poradników dydaktycznych i metodycznych. Wydawnictwo Macmillan przez cały okres swojego istnienia miało zaszczyt wydawać teksty takich osób jak między innymi: Joseph Rudyard Kipling, Matthew Arnold, czy Lewis Carroll.

About the author

Daniel administrator